poniedziałek, 24 sierpnia 2015

Tkaniny Blackout czyli zasłoń się przed słońcem

Można powiedzieć, że lato w tym roku nas rozpieszcza- duża  ilość słońca , temperatury nie ustępujące dalszym, bardziej egzotycznym kierunkom . Wszystko jest ok gdy pławimy się w promieniach słonecznych na plaży , gorzej gdy bezlitośnie wdzierają się do naszej sypialni wczesnym świtem, gdy chcemy pospać jeszcze odrobinę. 

Problem często dotyczy również salonu - szczególnie jeśli chcemy bez odbić w ekranie pooglądać telewizję lub zwyczajnie się "zacienić". 

Rozwiązaniem są tutaj tkaniny blackout -całkowicie zacieniające i nie przepuszczające promieni słonecznych . Pięknie się układają i występują w bogatej gamie kolorystycznej . 

Poniżej zdjęcia z kilku realizacji z tej tkaniny: Sypialnia - blackout w kolorze ciemnego brązu komponujący się z tapetą nad łóżkiem
Tutaj w salonie - ciepła tonacja w kolorze caffe-latte współgra z wnętrzem

Doskonałe połączenie białej rolety rzymskiej z czarnym blackoutem w sypialni Materiał doskonale sprawdził się w mocno nasłonecznionym apartamencie "Dune  " w  Mielnie
 Materiał doskonale wygląda gdy opiera się na ziemi
Tu w formie dekoracyjnej w kolorze light grey

1 komentarz:

  1. Najlepsze plisy wrocław ma u siebie producent perfecta.pl , jakościowo sa na naprawdę wysokim poziomie. Cenowo także każdy powinien odszukać coś dla siebie.

    OdpowiedzUsuń